Microsoft Lync Optimize IP Telefon Modelleri

Micrasoft Lync IP Telefon Modelleri

Polycom CX600 Masaüstü Telefon

Polycom Optimize IP Telefon

CX600 Masaüstü Telefon

Masaüstü telefon, konforlu kullanım için optimize edilmiş tam özellikli UC Microsoft Lync ™ile her türlü ortamda, verimliliği maksimuma çıkarır.Lync ™ It features ana masaüstü telefonu maliyeti etkin, sağlamak için ortam sunar.Ethernet (PoE) portları üzerinden çift Gigabit Güç Dahili ağ ve kullanıcı arasında tam yüksek hızlı veri bağlantısı sağlar

Ürün Broşürü
Polycom CX500 IP Telefon

Polycom Optimize IP Telefon

CX500 Masaüstü Telefon

PolycomCX500 IP telefonu, Microsoft Lync ile tam entegre çalışmaktadır. Lync Server 2010 yazılımı ile çağrı durumu, dosya dizinlerini görmeyi sağlayan renkli geniş ekranı ile firmalarda lobiler gibi ortak alanlar ve başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için tasarlanmıştır.Benzersiz işbirliği: Polycom ürünleri Microsoft Lync Server işbirliği araçları için entegre ses ve görsel iletişim çözümleri sunuyor

Ürün Broşürü
Polycom VVX600 IP Telefon

Polycom Optimize IP Telefon

VVX600 Masaüstü Telefon

Polycom VVX 600 küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için endüstrinin önde gelen prim telefon - bu işbirliğini ve kişisel verimliliği artırmak için tasarlanmış gelişmiş, genişletilebilir iş medya telefonu. Microsoft Lync 2013 ve Microsoft Lync 2010 Kalifiye.

Ürün Broşürü
Polycom VVX500 IP Telefon

Polycom Optimize IP Telefon

VVX500 Masaüstü Telefon

Günümüzün meşgul yöneticileri ve bilgi çalışanları için tasarlanan, Polycom VVX 500 dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü ile yüksek performans, genişletilebilir iş medya telefonu. Microsoft Lync 2013 ve Microsoft Lync 2010 Kalifiye.

Ürün Broşürü
Snom 710 IP Telefon

Snom Optimize IP Telefon

Snom 710 IP Telefon


Zengin özellikleri ve kullanılabilirlik ve uygun fiyatta ile güvence performansı harmanlayan snom 710 büyük iş ihtiyaçlarına ama küçük bir işletme bütçesi olan kuruluşlar için doğru seçimdir. snom 710 masaüstü telefon - üstün ses kalitesi, zengin özellikleri ve kullanıcı ile kendi sınıfında bir Bir numaradır.


Ürün Broşürü
Snom 720 IP Telefon

SNOM IP Telefonlar

Snom 720 IP Telefon


Snom 720 telefon adresleri ofis mükemmel ses ve programlanabilir PBX tarzı tuşları sayıda gerektirir kullanıcılar. Bu kanıtlanmış snom SIP yazılımı ile bir state-of-the-art donanım birleştirir.Sonuçta, snom 720 hem de ses kalitesi, mevcut özellikleri ve gün-gün kullanılabilirlik açısından kendi sınıfında VoIP telefonlar için çıtayı yükseltiyor.


Ürün Broşürü


*Polycom, Polycom IP Telefon, Polycom IP Telefonu, Polycom IP Telefon Kulaklığı, Polycom Tümleşik IP Telefonu, Polycom Microsoft Lync Optimize IP Telefon.


© 2014 Vodanet / IP Telefon Modelleri / Tüm site içeriği ve tasarımın kullanılması yasaktır.

Vodanet / Altunizade Mah. Bestekar Saadettin Kaynak Sok. NO: 18 ÜSKÜDAR / İSTANBUL info@vodanet.com.tr - 0216 340 76 40